Santral Seslendirme Metin Örnekleri (Karşılama Anonsları)

01-santral-anons-metinleri
Santral Anons Örnekleri

Santral Karşılama Anonsu
My Prodüksiyon’a hoşgeldiniz. Welcome to My Production.
Dahili numarayı biliyorsanız lütfen tuşlayınız. Bilmiyorsanız,
Satış için 1’i,
Reklam için 2’yi,
Teknik Destek için 3’ü,
Santral’e bağlanmak için lütfen 0’ı tuşlayınız.

Santral Karşılama Anonsu
My Prodüksiyon’a hoşgeldiniz. Welcome to My Prodüksiyon.
Dahili numarayı biliyorsanız lütfen tuşlayınız. Bilmiyorsanız,
Satış için 1i,
Reklam için 2’yi,
Teknik Destek için 3’ü,
Muhasebe için 4’ü,
Santral’e bağlanmak için lütfen 0’ı tuşlayınız.

Santral Kalite Standartları Anonsu
Kalite standartları yapacağınız görüşme hizmet kalitemizin takibi amacıyla kayıt altına alınmaktadır.
Çağrınızı şimdi müsait durumdaki müşteri hizmetleri yetkilisine yönlendiriyorum, lütfen hattan ayrılmayınız.

Santral Bekletme Anonsu
Tüm müşteri hizmet yetkililerimiz diğer müşterilerimize hizmet vermektedir, beklettiğimiz için özür dileriz.
Çağrınız 7. sırada tahmini bekleme süreniz 7 dakikadır, lütfen hattan ayrılmayınız.

Aktarma Anonsu
Telefonunuzu şimdi aktarıyorum, lütfen bekleyiniz.
Beklettiğimiz için özür dileriz.

İnformatik Anonslar
Aradığınız dahili şu anda yanıt vermiyor. Başka bir dahiliyi tuşlayabilir yada operatore bağlanmak için 0’ı tuşlayabilirsiniz.
Aradığınız dahili şu anda meşgul. Başka bir dahiliyi tuşlayabilir yada operatore bağlanmak için 0’ı tuşlayabilirsiniz.

Mesai Dışı Anonslar
My Prodüksiyon’u aradığınız için teşekkür ederiz. Şirketimiz şu anda mesai saatleri dışındadır, bize haftaiçi hergün 09-18 saatleri arasında telefonla yada [email protected] e-mail adresi ile 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz, hoşcakalın.

Santral Karşılama Anonsu
Welcome to (Firma Adı)
If you know extension number please dial it now otherwise;
For (Departman) press 1,
For (Departman) press 2,
For (Departman) press 3,
For (Departman) press 4,
For operator support please press 0.

Santral Kalite Standartları Anonsu
Our conversations are recorded in line with quality standards to provide you a better service.
I am transferring your call now, please hold the line.

Mesai Dışı Anonslar
The (Firma Adı) is currently closed. Please leave a message, and we will return your call during the next business day.

Santral Karşılama Anonsu
Welcome to (Firma Adı)
If you know extension number please dial it now otherwise;
For (Departman) press 1,
For (Departman) press 2,
For (Departman) press 3,
For (Departman) press 4,
For operator support please press 0.

Santral Kalite Standartları Anonsu
Our conversations are recorded in line with quality standards to provide you a better service.
I am transferring your call now, please hold the line.

Meşgul Bekletme Anonsu
All our representatives are currently busy with other calls. Please stay on the line.
Your call is important to us. Please stay on the line, and one of our representatives will take your call as soon as possible.

Aktarma Anonsu
I’m transferring your call now, please stay on the line.
We are sorry to keep you waiting.

İnformatik Anonslar
The extension you have dialed is busy. Please try again later..
The number you have dialed is currently not available, Please enter the number you wish to call.

Mesai Dışı Anonslar
The (Firma Adı) call center is closed now. We will be happy to assist you during our operating hours: Weekday through Weekday, between Hour and Hour 09-18, Istanbul time. Thank you and goodbye.
The (Firma Adı) is currently closed. Please leave a message, and we will return your call during the next business day.

Santral Anons Örnekleri
02-santral-fon-muzik-secimi
Santral Fon Müzikleri

Bulanamadı!

Santral Anons Sanatçıları
03-konusmaci-sesini-secin
Santral Anons Örnekleri

Bulanamadı!

Bu Aya Özel Kampanya Seslerimiz

Santral Anons Çalışmanız 3 Adımda Hazır

Her türlü santral yapısına uyumlu, en yüksek ses kalitesi ve uzman seslendirme sanatçıları ile Santral Anons çalışmalarınız sadece üç adımda hazır hale geliyor! Bizi tercih eden markalar arasında Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink, Bulut Santral, Türk Telekom Sanal Santral, Çağrı merkezi Anons, Call Center Anons, 444 ve 0850’li hatlar yer almaktadır.

Santral Anons Metin Örnekleri

Santral Anonsu Karşılama Metinleri

Santral seslendirme anonslarınızın hazırlık aşamasında birinci adım metin hazırlığıdır. Karşılama anonsu ve takip eden departman anonsları ile örneklerimizi inceleyerek santral seslendirme anonslarınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Metinlerinizi hazırlarken kullandığınız santral cihazınızın yetenekleri doğrultusunda anonslarınızı dilediğiniz gibi detaylandırabilirsiniz. Her marka ve model santral cihazlarına uyumlu olarak optimize ettiğimiz santral seslendirme çalışmalarınız sizlere aynı gün içerisinde kullanıma hazır halde teslim edilir. Türkçe ve 63 farklı dünya dilinde yabancı dil santral seslendirme çözümlerimiz ile sadece Türkçe dilinde değil, müşteri yoğunluğunuza göre tercih ettiğiniz yabancı dillerde de çözümler sunmaktayız. Yabancı dil santral anonslarında, Türkçe’yi lokomotif dil olarak belirliyor ve eklenecek yabancı dillerde Türkçe seslendirme sanatçısının ses rengi baz alınarak diğer tüm yabancı dillerde de benzer ses rengi ve konuşma dinamiklerine sahip sanatçılar kullanıyor ve santral seslendirme anonslarınızda yapısal bütünlüğü koruyoruz.

Santral Anons Seslendirme başlığı altında, firmalar iş kolları ve hitap ettikleri kitleye göre çeşitli dillerde seslendirme isteyebilmektedir. Bu konuda Türkçe seslendirme işlemleri ülkemizde çok daha yaygındır. Ancak uluslararası işlemleri olan ve aramaları kabul eden firmalar için İngilizce Santral Anons işlemleri de gerekebilmektedir. Global bir dünyanın önemli bir parçası olan Türkiye’de bir çok firma çağın gerekliliklerini yerine getirmektedir. Santral Anons Seslendirme konusunda da sektörün lider markası olan firmamız en kaliteli şekilde hizmet sunmaktadır. Türkçe, İngilizce ve 63 farklı Yabancı Dilde Santral Anons işlemleri doğru ve sorunsuz şekilde yapılmaktadır. Firmalar için iş yükünün hafifletilmesi ve çok daha yüksek bir prestij sağlamaları için santral seslendirme işlemlerine önem vermektedir. Bu önemli işlemler konusunda da firmamızdan kaliteli ve profesyonel bir hizmet alınması mümkün olmaktadır. Ayrıca oldukça uygun fiyatlar ile kurumsal şirketlerin, kobiler ve büyük küçük tüm firmaların bu hizmetlerden yararlanması da mümkündür.

Santral Fon Müzik Örnekleri

Santral Fon Müzik ve Santral Bekletme Müzikleri şık bir santral karşılama anonsunda markanıza değer katan etmenlerden biridir. Santral Fon Müziği ve Santral Bekletme Müziği çeşitlerimiz oldukça geniş bir yelpazeye sahip olup markanız ile en çok bütünleştiğini düşündüğünüz müziği çalışmanızda kullanabilirsiniz. Santral Bekletme Müziği Nasıl Seçilir? Seçmiş olduğunuz santral konuşmacı sesi ve santral metinleriniz doğrultusunda normal, yavaş veya hızlı ritme sahip fon müziklerini çalışmanıza tanımlayabilirsiniz. Örneğin: Gülümseyen ve dinamik bir ses ile talep edilen çalışmalarda fon müzik yavaş tercih edilirse konuşmacının sesi müziği bastırıyor şeklinde yorumlanacak ve böyle bir algı oluşacaktır. Bu nedenle hazırladığınız metinler, konuşmacı okuma tonu ve seçeceğiniz müzik bir bütün olarak planlanmalı ve müzikler bu doğrultuda seçilmelidir. Santral bekletme müziği örneklerimiz toplam 60 adet ve geniş bir yelpazeye sahiptir. Tıpkı fon müziklerinde olduğu gibi bekletme müziklerinde de seçim müşterilerimize aittir. Fon ve Bekletme müziğiniz birbirinden ayrı olabilir ve bu kategoride iki adet seçim yapabilirsiniz.

Firmanıza ait bir jingle veya sizin için özel olarak bestelenecek tasarım fon müzikleri, uzman ekibimiz dilerseniz santral seslendirme çalışmanızı daha da şık bir hale getirmek için size özel müzik tasarımları da yapıyor. Firmanıza özel fon müzikleri için bizden fiyat alabilir ve santral anons seslendirme çalışmanızı hemen başlatabilirsiniz. Toplamda 60 adet fon müziği şu aşamada sizlere sunmaktayız, bu fon müziklerinden 30 yavaş santral fon müziği ve 30 hızlı santral fon müziği olmak üzere gruplandırılmıştır. Seçtiğiniz müziği, santral seslendirme fon müziği olarak tanımlıyor olacağız.

Santral Bekletme Müzik Örnekleri

Santral Bekletme Müzik Örnekleri (60 Adet) Santral bekletme müzikleri, Santral fon müziklerinden ayrı olarak müşterileriniz santral dahili yönlendirmesi sırasında beklerken, fon müziğinden bağımsız olarak çalan ve hattın açık olduğu, çağrının yönlendirme aşamasında olduğunu hatta bildiren müziklerdir. Santral bekletme müzikleri santral cihazlarında istenilen form ve yapıda tanımlabilir. Örneğin; firmanıza ait bir jingle müzik çalışması veya markanıza ait duyuru, kampanya yada tanıtım mesajlarınızı müşterileriniz aktarma kuyruğunda beklerken tanımlayabilirsiniz. Santral bekletme müzikleri kategorimiz içerisinde tıpkı fon müziklerinde olduğu gibi 60 adet müzik örneğimiz içerisinden dilediğiniz birini seçebilir ve çalışmanıza tanımlayabilirsiniz.

Santral bekletme müzikleri konuşmacı sesinin vurgu ve tonlaması, aktarılan mesaj içeriğine göre değişiklik gösterebilir. Bu noktada planlama yapılırken mutlaka uygun müzik kullanılıp kullanılmadığı konusunda tedirginlik yaşayabilirsiniz. My Prodüksiyon olarak konuşmacılarımız seçtiğiniz müzik ritmine göre anons ve tonlamalarını şekillendirir ve bu doğrultuda müzik ve anons seslendirmenin iç içe bir bütün olarak tanımlanmasını sağlar. Profesyonel santral seslendirme sanatçılarımız ile markanız ve sipariş ettiğiniz çalışmanız bizimle güvenli ellerde. 20 yılı aşkın süredir bu sektörde hizmet sunan My Prodüksiyon’da koşulsuz müşteri memnuniyeti esastır ve siz bize tamam diyene kadar çalışmalarınız ihtiyaç doğrultusunda revize garantimiz altındadır.

Yabancı Dil Santral Anons

Santral Anons Seslendirme başlığı altında, firmalar iş kolları ve hitap ettikleri kitleye göre çeşitli dillerde seslendirme isteyebilmektedir. Bu konuda Türkçe seslendirme işlemleri ülkemizde çok daha yaygındır. Ancak uluslararası işlemleri olan ve aramaları kabul eden firmalar için İngilizce Santral Anons işlemleri de gerekebilmektedir. Global bir dünyanın önemli bir parçası olan Türkiye’de bir çok firma çağın gerekliliklerini yerine getirmektedir. Santral Anons Seslendirme konusunda da sektörün lider markası olan firmamız en kaliteli şekilde hizmet sunmaktadır. Türkçe, İngilizce ve 63 farklı Yabancı Dilde Santral Anons Seslendirme işlemleri doğru ve sorunsuz şekilde yapılmaktadır. Firmalar için iş yükünün hafifletilmesi ve çok daha yüksek bir prestij sağlamaları için santral seslendirme işlemlerine önem vermektedir. Bu önemli işlemler konusunda da firmamızdan kaliteli ve profesyonel bir hizmet alınması mümkün olmaktadır. Ayrıca oldukça uygun fiyatlar ile kurumsal şirketlerin, kobiler ve büyük küçük tüm firmaların bu hizmetlerden yararlanması da mümkündür.

Bulut Santral Anons Çözümleri

Çağımız teknolojik olanakları en üst seviyede bizlere sunmaya devam ediyor. Hal böyle olunca, eskiyen analog telefon santrallerin yerini artık yeni nesil internet tabanlı bulut santral teknolojisi almaya başladı. İnternet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden sanal santralinizi tıpkı bir analog santralde olduğu gibi tüm özellikleri ve hatta çok daha fazlasını kullanabileceğiniz internet tabanlı yeni nesil telefon santrali sistemidir.

Santral Anons Örnekleri Nasıl Olmalıdır?


Santral Anons Mеtinlеrindеn kurumsal örnekleri sizinle de pаylaşmak isteriz. Santral sеslеndirmе metinleri hazırlaуamadığınız durumlarda firmamız size bu konuda destek sağlamaktadır. En son teknolojik ihtiyaçlara yanıt veren IP telefоnlаr da dahil olmak üzere her tip santral seslendirme çözümü ile sizlerleyiz. Profesуonel anons yazarlarımız, çаlışmаlаrınızı ihtiyaçlarınıza gereğince kurgulayıp itinаylа anonslarınızı sizlere sunmaktadır. Santral anons okuma işinde profesyonel seslendirme sanatçılarımız ihtiyaçlarınız doğrultusunda santral ahenkli olacak anons senaryolarımızı sizlere özel bir şekilde hazırlıуor ve bu anonsların okunuşu ile ilgili olarak sizlerin іhtіyаçlаrına sunuyоruz.

Başta bir çok büyükşehir olmak üzere, Ankara, İstanbul gіbі illerimizde telefon ѕantrallеrinе tam olarak uygun ve uyumlu olacak ѕantral senаryоlаrını da beğeninize ѕunuyoruz. Santral seslendirme metni hazırlamak konuѕunda hiç endişeye kapılmayın. Konusunda uzman ekіbіmіz size bu konuda sınırsız destek verecektir. İşte Santral Anons konusunda size referans olabilecek bir seslendirme örneği:

Santral Anons Seslendirme, hoşgeldiniz. Dahili numarayı biliyorsanız lütfen tuşlayınız. Bilmiyorsanız, Satış için 1, Muhasebe için 2, Teknik Destek için 3, operatöre bağlanmak için lütfen bekleyiniz.

Santral Anons Seslendirme, hoşgeldiniz. Şu anda mesai saatleri dışındayız. Mesai saatlerimiz 09-18 saatleri arasındadır. Bizi aradığınız için teşekkür ederiz.

Genel anlamda içinde birçok detayı barındıran bu anonslar ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirilebilir. Santral anons konusunda bay ve bayan, başta İngilizce olmak üzere her dile anadil seviyesinde hakim seslendirme sanatçılarından oluşan kadrosuyla bir Santral Anons Ajansı olan My Prodüksiyon, Türkiye’nin ve dünyanın en tanınan kurumsal markalarına sunduğu çözümler ile çok güçlü bir referans listesine sahiptir.

Dünyanın en önde gelen havayolu taşımacılık şirketleri, turizm şirketleri ve oteller aynı zamanda dünyanın hemen hemen her ülkesine hizmet veren birçok önemli marka ve kurumun anons hizmetleri tarafımızca yapılmıştır. Bu konuda detaylı bilgi almak isterseniz Referanslarımıza göz atabilir ve yine dilerseniz sizin markanız da bu referanslar içerisine dahil olabilir. 20. yılında da profesyonel iş gücüyle sektörün aranan şirketi haline gelen My Prodüksiyon Reklam Seslendirme Ajansı sizlere en son teknolojiye uygun ve var olan tüm santral formatlarında kaliteli yapımlarla anons sunumlarına devam ediyor. Santral anons seslendirme metin hazırlığı konusunda ücretsiz destek almak için bize ulaşabilirsiniz.

Santral Anons Dikkat Etmemiz Gerekenler


1- Seslendirme metnimizin anlaşılır bir şekilde hazırlanış olması, diksiyonu düzgün (artikülasyon sorunu olmayan) ve kurumsal ses tonu konusunda uzman, diksiyon ve etkili konuşma eğitimli sanatçılar tarafından seslendirilmesi.

2- Kullanılacak fon veya bekletme müzik seviyelerinin anons seslendirme sanatçısının sesinden yüksek olmaması.

3- Ses kayıtlarının santral cihazına uygun codec formatında olması.

4- Santral anonsu örneklerini sipariş öncesinde, santral teknik servisinize de sorarak gözden geçirmiş olmalısınız.

5- Santral anonsunun ve seçtiğiniz anons seslendirme sanatçısının seçilen fon müziğine uygunluğunu değerlendirin. Örneğin: Seçtiğiniz anons sesinin çok ciddi, fon müziğin ise çok canlı olmaması, dikkat edilmesi gereken bir noktadır.

6- Santral karşılama metinlerinizde, departman ID’lerinin (bağlanacak dahililer) tamamının müşterilerin istediği departmanlar olduğuna emin olun. Örneğin sizi yurtdışından arayan bir müşteriniz, İngilizce bilmeyen bir dahili hatta yönelirse bu durum sizi ve firmanızı zor duruma düşürebilir.

7- Santral anons kayıtlarınızın mutlaka bir yedeğini USB bellek yada taşınabilir harddisk gibi ortamlarda mutlaka saklayınız. Santral cihazları elektronik cihazlar olduğu için bu anonsların silinmesi durumunda yedeğinin sizde her zaman bulunması yararınıza olacaktır.

8- Santral Robot Sesi seçimlerinizde tüm anonsları aynı kişinin okuması ve genel bütünlüğü korumanız önemlidir. Bekletme anonsları, santral karşılama anonsları ve mesai dışı anons sesleri farklı olunduğu zaman hatta bekleyen kişiye sürekli değişen sesler ile hitap etmek güvensizlik verecektir. Santral anons siparişlerinizi oluştururken, bekletme anonslarına da ihtiyacınız olduğunu özellikle belirtmelisiniz.

9- Destek hattı, çağrı merkezi, call center, tele pazarlama, IVR sesli yanıt sistemi, kurumsal karşılama anonsları, bekletme müziği, fon müziği, sesli mesaj ve birçok desteği sunan teknolojik IP santrallerin ve tüm formatlara uygun ve tüm santral cihazlarına uyumlu anons hizmeti bir Santral Anons Ajansı olan My Prodüksiyon tarafından yapılmaktadır.

10- Santral anons kaydı yaptırmadan önce mutlaka örnek demoları dinleyin, santral teknik servisinizin yorumlarını alın, santral cihazınızın neler yapabildiğini sorarak kurumsal bir kayıt hazırlayın.

Santral Anons ve Firmanıza Kazandıracakları

1- Santral Anonsları, santral operatörünün verimini arttırmak açısından çok önemlidir. Aynı zamanda yoğun arama alan müşteri hizmetleri veya call center çözümleri için de maliyeti azaltan ve verimi arttıran bir hizmettir.

2- Çağrı merkezi hatları veya müşteri temsilcilerinin diğer müşterilere yardımcı olduğu anlarda, süre gelen diğer çağrıları bekletmek bunları sıralama ile trafiklendirmek büyük bir kolaylıktır. İşte tam bu noktada Santral anons, Santral bekletme müziği ve santral seslendirme hizmeti burada devreye girerek çağrı merkezi şirketlerinin üzerindeki yükü hafifletmekte ve iş verimi arttırmaktadır.

3- Sorunsuzca çalışacak Türkçe santral anonslarınıza ek olarak, Yabancı dil santral seslendirme çalışmalarında en çok tercih edilen şunlardır: İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusca, Arapça, Çince, İtalyanca, İspanyolca, Farsça, Portekizce ve bunların dışında toplam 63 yabancı dil santral anonsu. Yabancı dilde santral anons çalışmaları ile firmanızı globalleştirebilir ve kurumsal marka kimliğinizi daha da güçlendirebilirsiniz.

Santral Anons Fiyatları

1- Santral Anons çalışmaları için fiyat almadan önce, santral anonslarını yazılı olarak hazırlayarak bizlere iletmeniz gerekmektedir. Hazırladığınız ve bize ulaştırdığınız bu metinleri firmamıza e-mail olarak ilettikten sonra, santral metninize uygun olabilecek seslendirme sanatçılarımızın örnek ses ve çalışmalarını yani demolarını sizlere iletiyoruz.

2- Firmanıza en çok yakışabilecek ses konusunda tercihinizi bize iletmeniz durumunda santral seslendirme fiyatını bir teklif olarak tarafınıza iletiyoruz. Santral anons seslendirme konusunda tecrübeli ekibimiz size yardımcı olacaktır.

3- Seslendirmenlerimiz kısa zamanda mutlu sonuçlar almanızı sağlayacak profesyonel sonuçlarla sizlere sağlıklı sunumlar yapacaktır. Öncelikle demo seslendirmelerimizi iletiyoruz. Onaylamanız durumunda seslendirmelerimizi size iletiyoruz.

Sanal Santral Nedir?

Çağımız bilgi ve teknoloji çağı hal böyle olunca da teknolojik gelişmelere ayak uydurmak, uyguladığımız teknolojik gelişmelerin bizlere sunduğu nimetler özellikle ekonomik anlamda iyileştirmeler sağlıyorsa tercih edilmeli ve kullanılmalıdır. Örnek vermek gerekirse, en son teknolojik donanımları içerisinde barındıran IP altyapısına sahip santraller (IP Santral), bize tam bu noktada maliyeti azaltarak, iş gücünü arttırma ve ekonomik olması sebebiyle tercih edilmektedir. IP santral alt yapısına sahip cihazlar internet üzerinden ses datalarını taşıyarak bildiğimiz anolog santraller ile aynı işlevi çok daha uygun bütçe ile gerçekleştirmektedir.

Sanal santral çözümleri ve anons seslendirme desteğine ihtiyacınız varsa, sektördeki 20.yılına giren My Prodüksiyon size ekonomik çözümlerle profesyonel seslendirme sanatçıları ve fon müzikleri ile kurumsal markanıza değer katan çalışmalara imza atıyor. Her türlü marka ve modele uygun olarak özel hazırladığımız codec mimarimiz ile en yüksek ses kalitesi ve en anlaşılır seslendirme noktalarından büyük bir hassasiyetle sanal santral seslendirme çalışmalarınızı hazırlıyoruz.

Santral karşılama anonsu örneklerimizi bay/bayan seslendirme sanatçılarımız başta olmak üzere 63 dilde yabancı dil santral anonslarını da büyük bir titizlikle hazırlayarak size en kaliteli yapımları ulaştırıyoruz.

Sanal Santral Anonsu Nasıl Hazırlanır?

1- Santral hazırlama sihirbazı ile santral seslendirme metinlerinizi hazırladıktan sonra çalışmanız için ilk adımı atmış bulunuyorsunuz. Eğer santral karşılama metni hazırlayamadıysanız konusunda profesyonel metin yazarlarımız bize ileteceğiniz departman ID’leriniz doğrultusunda ihtiyacınıza en uygun santral anons metinlerini hazırlayarak sizlere sunmaktadır.

2- Santral metninizin dil seçeneklerine göre seslendirmen belirlenmesi adımlarını birlikte sürdürüyoruz. Size seslendirme sanatçılarımızın örneklerini sunuyoruz. Yabancı dil santral seslendirmeleri arasında özellikle İngilizce santral seslendirme ve Arapça santral seslendirme, İngilizce’nin global bir dil olması, Arap dünyası ile son dönemde edindiğimiz ikili ilişkilerimizde canlılık nedenleri ile bu iki dil global düşünen bir şirket iseniz mutlaka çalışmalarınızda olmalı.

3- Bize ileteceğiniz onayı takiben santral anons çalışmanız önce ilettiğiniz metinler doğrultusunda stüdyo ortamında profesyonel bir ekip ve seslendirme sanatçısı ile seslendirilir.

4- Hazırlamış olduğumuz bu kaydı size ilettikten sonra düzeltilmesi gereken bir nokta olup olmadığı sizlere sorulur eğer yok ise müzikal işlemler başlar. Santral seslendirme fon müziği ve santral bekletme müzikleri bu adımda hazırlanan seslendirme çalışması ile birbirine mixlenir.

5- Eğer henüz kullandığınız bir santral cihazınızın yoksa yada henüz bir sanal santral (bulut santral) firması seçmediyseniz size bu noktada da tavsiyelerde bulunuyor ve en kaliteli hizmeti almanız için partner firmalarımıza yönlendiriyoruz.

Santral Karşılama Metinleri sade ve anlaşılır olmalı

Santral karşılama metinleri arayanları hatta bekletme aşamasında sıkmamalı ve ulaşmak istedikleri dahili hatta hızlı bir şekilde bağlanmalarını sağlayacak şekilde özenle hazırlanmalıdır. Fazlasıyla yapılan bir yanlış olarak ülkemizde sıklıkla karıştırılan iki terim olan telesekreter konuşma metni ve santral karşıma metni birbirinden farklı terimleri işaret eder. Bu noktada bu iki terimi birbirinden mutlaka ayırmalısınız. Bir kere daha yeniemekte yarar var, santral anonslarınız karışık ifadeler ve anlatımlar içermemeli ve sizi arayan müşterilerinizin kolayca anlayacağı şekilde olmalıdır.

Santral sisteminizde kullanacağınız anons metinleri ne kadar kısa ve net olursa santral işleyişiniz o kadar hızlı olacak ve hatta bekleyen müşterileriniz için kafa karıştırmadan ve hatta bekletme sürelerini kısaltan bir altyapınız olacaktır. Bu nedenle Santral cihazınızda kullanacağınız tüm santral metinleri kısa ve mesajı net bir şekilde vermelidir. Bu bilinen bir gerçektir sizi arayan müşterilerinize ne kadar kısa sürede hizmet verirseniz marka değeriniz o kadar artacaktır. Aynı zamanda çağrı merkezi ve call centerlar için ufak bir hatırlatmada bulunmakta yarar var BTK’nın yapmış olduğu düzenleme ile kurumsal IVR firmalarının müşteri hizmet numaraları hatta bekletme ve çözüm üretme noktasında anonsların kısa ve anlaşılır olması noktasının altını çizmektedir.

Kaynak: Santral Anons

Santral Seslendirme Metin Örnekleri (Karşılama Anonsları) konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen Santral Seslendirme Web Sitesi, "Santral Seslendirme Metin Örnekleri (Karşılama Anonsları)" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 735 Oy)