My Produksiyon, 1999 yılından beri Türkiye'nin ve dünyanın dört bir köşesinde özveriyle çalışan bölgesel ve yerel radyo istasyonlarına, tv kanallarına ve reklam ajanslarına yönelik seslendirme ve prodüksiyon sunmaktadır. Artan taleple birlikte son dönem içerisinde ihtiyaçlara daha hızlı yanıt verebilmek adına "Santral Seslendirme" alanında faaliyet gösteren kardeş kuruluşu "Santral Anons ve Seslendirme Hizmetlerini" müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Geniş müşteri portföyüne sahip My Prodüksiyon santral Bekletme, Fon Müzikleri, IVR ve her türlü Santral Seslendirme ve bu santrallere yönelik sıradışı fikirlerle son dönem içerisinde kalitesiyle ve verdiği servisle kısa sürede adından en çok söz edilen firma olmayı başarmıştır.

Referanslar başlığı altında hizmet verdiğimiz firmalar hakkında ayrıntılı bilgiyi bulabilir, örnek demo çalışmaları dinleyebilirsiniz.

Eğer ofisinizde bir santrale sahipseniz ve ekonomik çözümlerle profesyönelliği santralinizde müşterilerinize sunmak isterseniz... Biz buradayız, arayın görüşelim.